(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Блочно-модульні котельні на твердому паливі

Блочно-модульні котельні на твердому паливі

Гаряче водопостачання та опалення це не тільки комфорт, але і величезна відповідальність, особливо на етапі проектування та монтажу. Тому, перш ніж робити вибір у бік тієї чи іншої установки необхідно зважити всі за і проти і вивчити тему якомога детальніше. Для того щоб у вас була повна інформація про різні установки, ми розповімо, що собою являють модульні котельні, чи потрібна вам блочна-модульна котельня або може краще подивитися на газові котельні і віддати перевагу саме їм.

Блочно-модульні котельні на твердому паливі від 100 кВт до 10 МВт

 

Блочно-модульні котельні на твердому паливі Блочно-модульні котельні на твердому паливі

У зв’язку з економічною кризою в Україні великим попитом стали користуватися теплогенератори з встановленим одним котлом. Це нововведення дозволяє Замовнику значно знизити інвестиційну складову і зменшити габарити котельні при збереженні комфортного забезпечення об’єкта теплом і гарячою водою. Такі котельні можуть бути виготовлені за бажанням Замовника без будиночка для обслуговуючого персоналу, з виведенням аварії на дистанційний диспетчерський пункт. Але головне!!! Для монтажу всіх наших котелень будівництво фундаментів не потрібно.

Блочно-модульні котельні на твердому паливі Блочно-модульні котельні на твердому паливі

Отже, насамперед треба зрозуміти, що все це складові одного пристрою, а вірніше різновид котелень. Блочно-модульні котельні призначені для опалення і водопостачання об’єктів різного призначення. Це означає, що ви можете їх встановити як на житлових і промислових об’єктах, так і в будівлях адміністративного та соціального значення. Вони випускаються в повній заводській готовності і працюють на різному паливі. Залежно від цього і діляться на типи. Кожна модульна котельня може працювати на твердому паливі (дровах, вугіллі, торфі, брикетах, пелетах, трісках і т.д .. Крім палива вони розрізняються розмірами, конструкціями, призначенням та ін. Наприклад, котельні модульні відрізняються способом подачі тепла і можуть бути водогрійними , паровими, перегрітими, а також термомасляні. За призначенням вони діляться на опалювальні та технологічні, по виду палива: газові котельні, дизельні, мазутні, твердопаливні. Що стосується конструкцій, то вони бувають блочно-модульні, дахові, стаціонарні, вбудовані або прибудовані. Яку з них вибрати залежить від безлічі деталей і радитися необхідно з професіоналами, щоб не пошкодувати під час подальшої експлуатації.

Модульні котельні на твердому паливі Модульні котельні на твердому паливі

Трохи детальніше хотілося б зупинитися на модульних теплогенераторах, які працюють на твердому паливі, так як вони користуються особливою популярністю. Насправді твердопаливні котельні, це дуже потужні та ефективні пристрої. Вони випускаються в повній заводській готовності і це дозволяє дуже оперативно встановити їх на будь-якому об’єкті, і значно знижує витрати на монтаж. В основному теплогенератори модульні дуже економічні і значно скорочують витрати на тепло. Доведено багатьма користувачами – котельні установки на твердому паливі набагато дешевше, ніж центральні теплосистеми і газові котельні. Але, все-таки, яку котельню вибрати справа ваша, єдине, що просто необхідно, це порада фахівців та сертифікати якості продукції. Пам’ятайте, що кожна установка повинна бути підібрана під конкретну будівлю і норми, встановлені конкретними службами. Дуже важливо здобувати сертифіковане обладнання, так як це єдина гарантія їх успішної експлуатації. Сертифікат здатний підтвердити, що воно зроблено з сучасного, якісного та надійного обладнання. Якщо ви прагнете придбати хороше обладнання, звертайтеся в компанію «Альянс-Енергія», в асортименті якої безліч різних типів сертифікованих блочно-модульних пристроїв. Це обладнання давно набуло відмінні рекомендації, завдяки відмінним якісним характеристикам.

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

Модульні котельні на твердому паливі

Заповнити опитувальний лист на твердопаливну котельню

Oprosnoy-list-na-tv_topl.-kotelnuyu.pdf

Дивитись іншу продукцію:

 

Газові блочно-модульні котельні Котельні на платформі

Газові блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт

Котельні на платформі від 100 кВт до 10 МВт