(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Газові блочно-модульні котельні

Газові блочно-модульні котельні

Газові блочно-модульні котельні

У загальних рисах блочна котельня рясніє безліччю переваг, серед яких яскраво виділяється декілька: оперативність монтажу і можливість простий передислокації, низька вартість і значне скорочення, як теплотрас, так і тепловтрат. Все це реалізовано завдяки налагодженому механізму, який дозволяє працювати установці без оператора, на повністю автоматичному режимі. Крім набору модулів, які дозволяють оперативно і легко переміщати пристрій, котельня блокова оснащена всіма необхідними датчиками. Всі вони дозволяють контролювати температуру та інші найрізноманітніші параметри.

Газові блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт

Газові блочно-модульні котельні

Газові блочно-модульні котельні

 

Трохи детальніше хотілося б зупинитися на газових установках, так як вони користуються особливою популярністю. Насправді газові котельні, це дуже потужні та ефективні пристрої. Вони випускаються в повній заводській готовності і це дозволяє дуже оперативно встановити їх на будь-якому об’єкті, і значно знижує витрати на монтаж. В основному газові котельні дуже економічні і значно скорочують витрати на тепло. Доведено багатьма користувачами – газові установки набагато дешевше, ніж центральні теплосистеми.
Але, все-таки, яку установку вибрати справа ваша, єдине, що просто необхідно, це порада фахівців та сертифікати якості продукції. Пам’ятайте, що кожна установка повинна бути підібрана під конкретну будівлю і норми, встановлені конкретними службами. Дуже важливо здобувати сертифіковане обладнання, так як це єдина гарантія їх успішної експлуатації. Сертифікат здатний підтвердити, що воно зроблено з сучасного, якісного та надійного обладнання.
Якщо ви прагнете придбати хороше обладнання, звертайтеся в компанію «Альянс-Енергія», в асортименті якої безліч різних типів сертифікованих блочно-модульних пристроїв. Це обладнання давно набуло відмінні рекомендації, завдяки відмінним якісним характеристикам.

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

Газові блочно-модульні котельні

Заповнити опитувальний лист на газову котельню

Oprosnyy-list-kotelnaya-gazovaya.pdf

Дивитись іншу продукцію:

 

Твердопаливні блочно-модульні котельні Котельні на платформі

Твердопаливні блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт

Котельні на платформі від 100 кВт до 10 МВт