(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Модульні котельні

Твердотопаливні блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт

Твердотопаливні модульні котельні

Гаряче водопостачання та опалення це не тільки комфорт, але і величезна відповідальність, особливо на етапі проектування і монтажу. Тому, перш ніж робити вибір на бік тієї чи іншої установки необхідно зважити всі за і проти і вивчити тему якомога детальніше. Для того щоб у вас була повна інформація про різних установках, ми розповімо, що собою являють модульні котельні, чи потрібна вам блокова-модульна котельня або може краще подивитися на газові котельні і віддати перевагу саме їм.

Дивитися детальніше

 


 

Газові блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 Мвт

Твердотопаливні модульні котельні

У загальних рисах блочна котельня має безлічь переваг, серед яких яскраво виділяється декілька: оперативність монтажу і можливість простий передислокації, низька вартість і значне скорочення, як теплотрас, так і тепловтрат. Все це реалізовано завдяки налагодженому механізму, який дозволяє працювати установці без оператора, на повністю автоматичному режимі. Крім набору модулів, які дозволяють оперативно і легко переміщати пристрій, котельня блокова оснащена всіма необхідними датчиками. Всі вони дозволяють контролювати температуру та інші найрізноманітніші параметри.

Дивитися детальніше

 


 

Котельні на платформі від 100 кВт до 10 МВт

Твердотопаливні модульні котельні

Особливою популярністю користуються котельні КЗПП на платформі. Відмінною рисою даного виду котельні є те, що повний комплект обладнання змонтований на одній рамі (платформі). Замовник має можливість скористатися існуючими будівлями і спорудами без видимого демонтажу та реконструкції будівель. Все обладнання змонтовано на платформах шириною 2 … 2,5 м. Висотою не більше 3,2 м. Платформа має жорстку раму, що дозволяє без особливих зусиль (на трубах) переміщати котельню на платформі всередину будівлі через дверний проріз.

Дивитися детальніше

 


 

Модульні котельні: монтаж та особливості експлуатації

Відходять у минуле ті часи, коли всі надії на неякісне опалення та водопостачання покладалося на котельні старого зразка – масивні будівлі з бетону з величезною трубою. Монтаж котелень такого старого зразку забирають багато часу та сил. На зміну цим спорудам прийшли компактні та економічні модульні котельні установки. Одна модульна котельня здатна забезпечити теплом приватний котедж, житловий багатоповерховий будинок, офісний центр і навіть велике виробниче підприємство. Блокові котельні постачають об’єкти гарячою водою, в тому числі і для технологічних потреб.

Як влаштовані блочно модульні котельні?

Розміщення і монтаж модульних котелень. Будівництво модульних котелень виконується в стислі терміни. Все, що потрібно для установки на місці – це металевий блок з модулів з входом без необхідності облаштування фундаменту.

Блочні котельні розраховані на установку в вже наявних будівлях і приміщеннях. Компактна система зібрана на платформі з жорсткою рамою і вільно транспортується як на віддалені відстані, так і всередині приміщень.

Устаткування блочно-модульної котельні складається з контрольно-вимірювальних приладів, має щит управління, та інше оснащення яке встановлюються всередині блоку вже в готовому і налаштованому вигляді, після чого підключаються до загальної системи опалення та гарячого водопостачання.

Твердопаливна блочно модульна котельня

У багатьох регіонах знаходять застосування котельні на дровах та на іншому твердому паливі. Блочно модульні котельні функціонують автономно і розраховані на підключення до газової магістралі, як тільки з’явиться така можливість. Також в числі їх переваг:

  • висока потужність та ефективність;
  • скорочення витрат на тепло;
  • установка на будь-якому об’єкті.

Газові блочно модульні котельні

Установка теплогенераторна на газу – краща альтернатива центральної системи опаленя:

  • автоматизована модульна котельня працює в режимі без участі персоналу;
  • володіє високою потужністю (модульні котельні – від 100 кВт);
  • багаторазово знижує тепловтрати і довжину теплотрас;
  • постачання модульної котельні здійснюється з додатковим обладнанням.

Проектування блочно модульних котелень, виробництво і установка входять в комплекс послуг компанії «Альянс Енергія».

Замовити та купити модульну котельню з доставкою по Україні

Для того щоб купити модульну котельню, зв’яжіться з нашими менеджерами через форму зворотного зв’язку, і ми повідомимо Вам у скільки обійдеться блочно-модульна котельня, ціна якої може завісити від потужності, характеристик. Уточнюйте у менеджерів умови доставки в Київ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Одесу, Запоріжжя, Львів та інші міста.