(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Котли промислові

Компанія «Альянс Енергія» рекомендує для опалення промислових будівель, приміщень використовувати такі типи промислових котлів.

 

Твердопаливні котли ARS (BRS Comfort) від 99 до 1000 кВт

 

Твердопаливні котли ARS (BRS Comfort)

Котли опалювальні твердопаливні ARS (BRS Comfort) з вбудованим економайзером і ручним завантаженням працюють на місцевих видах палива (відходи деревини, паливні брикети, дрова, вугілля).
Конструкція котла дозволяє ефективно використовувати тепло, яке виділяється при спалюванні палива, що досягається за рахунок рециркуляції димових газів і роботи вбудованого економайзера.
Теплопродуктивність котлів від 99 до 1000 кВт.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Твердопаливні котли ARS ВМ (BRS Comfort BM) від 99 до 1200 кВт

 

Твердопаливні котли ARS ВМ (BRS Comfort BM) Котли ARS BM (BRS Comfort BM) – сталеві триходові водогрійні котли із збільшеним шамотним шаром теплопродуктивністю 99-1200 кВт.
Трубний теплообмінник виготовлений з суцільнотягнутої безшовної труби і має форму, відповідну спеціальним вимогам з організації якісного згоряння твердого палива з полегшеної очистки теплообмінних поверхонь. Ця модель котла добре зарекомендувала себе завдяки ряду особливостей, які роблять котел ідеальним для спалювання палива з біомаси, яке перераховано нижче, а також мають низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу і відповідає Європейським нормам.Теплопродуктивність котлів від 99 до 1200 кВт.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Твердопаливні котли ARS LM (BRS Comfort LM) від 48 кВт до 2000 кВт

 

Твердопаливні котли ARS LM Котли ARS LM (BRS Comfort LM) – сталеві триходові водогрійні котли з механізованою подачею палива.
Такі котли призначені для спалювання сортового вугілля, пеллет і деревної стружки з не більш, ніж 50% вологістю. Новітня конструкція футерованной топки володіє вдосконаленим механізмом подачі палива, що гарантує стабільне спалювання палива низької якості.
Піролізний газ спалюється за принципом «ступеневої горіння», що дозволяє досягти максимальної ефективності при найменших викидах СО і NОх.
Теплопродуктивність котлів від 99 до 1980 кВт.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Твердопаливні котли KOTLANT серії «КВ» від 65 до 500 кВт

 

Твердопаливні котли KOTLANT Котли твердопаливні опалювальні обладнані мікропроцесорним управлінням параметрами роботи. Основними видами палива для них є дерево, вугілля, торф, брикети, солома, щепа. Завдяки вентилятору і збільшеним розмірам камери згоряння збільшується тривалість процесу згоряння, що дає можливість здійснювати завантаження палива лише раз на добу. Завдяки спалюванню палива «верхнім» методом горіння зменшується рівень забруднення навколишнього середовища. Котли опалювальні твердопаливні зручні і прості в експлуатації при опаленні житлових, промислових і громадських приміщень.
Теплопродуктивність котлів від 65 до 500 кВт.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha


Промислові котли опалення: економія та ефективність

Для того щоб організувати опалення об’єкта потрібно чимало зусиль і матеріальних витрат. Важливо враховувати площу приміщень, і який вид палива буде використовуватися, щоб максимально заощадити бюджет. Промислові опалювальні котли на твердому паливі – дровах, вугіллі, відходах меблевих виробництв, торфі і брикетах – працюють ефективно та забезпечують теплом будівлі цехів і офіси, склади та гаражі.

Промислові твердопаливні котли. Характеристики

Велика потужність. На відміну від побутових установок промислові котли опалення мають високий показник потужності. Для обслуговування підприємства оптимальним варіантом вважаються промислові твердопаливні котли до 2000 кВт.

Механізм подачі палива дозволяє обійтися без постійної участі додаткового персоналу, спрощує процес обслуговування промислових котлів.

Принцип роботи. Піролізні котли промислові використовують енергію сгораемого палива с виділенням газів при його згорянні. Завдяки цьому значно зростає ККД, залишається мінімум відходів і шкідливих викидів.

Промислові твердопаливні котли для нагріву води

Гаряча вода використовується в багатьох виробничих процесах поряд з насиченою парою високого тиску. Трьохходові водогрійні котли оснащуються теплообмінником з особливою конструкцією для циркуляції продуктів згоряння. Вбудований економайзер попередньо підігріває воду теплом газів, що викидаються, і тільки після цього вода надходить в резервуар котла. Така система має кілька переваг:

  • високий ККД, досягає 85%;
  • захист від утворення конденсату;
  • зниження гідравлічного опору;
  • мінімум шкідливих викидів в атмосферу.

Твердопаливні котли промислового призначення: універсальність застосування

Спостерігаються постійні перебої з електрикою, а газова магістраль проходить занадто далеко? Універсальні моделі, такі як на вугіллі – можуть функціонувати як дров’яні котли, при цьому необов’язково використовувати саме дрова: відмінно підійде тирса, стружки, тріска.

Як купити промисловий котел з доставкою?

Компанія «Альянс Енергія» пропонує придбати промислові опалювальні котли з різним рівнем потужності. Для застосування в промислових цілях ми рекомендуємо такі виробники промислових котлів як KOTLANT і ARS. Які добре зарекомендували себе у сфері промисловості та сільському господарстві. Опалювальні системи виробника KOTLANT і ARS є найбільш надійними та довговічними.

Для того щоб замовити котли промислові, ціна яких залежить від моделі та потужності опалювального обладнання, Вам достатньо скористатися формою зворотного зв’язку, і менеджер зв’яжеться з Вам в найкоротші терміни.

А також дізнатися детальну інформацію і купити промислові котли для котелень можна у нас на сайті зв’язавшись з нашим менеджером по телефону. По вашому запиту ми оформимо пересилку котельного обладнання в Київ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів. Працюємо по всій Україні.