(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     
Котельне обладнання №① > Опалювальне обладнання та аксесуари для котлів > Сучасне обладнання для котелень. Комплектація котельних

Сучасне обладнання для котелень. Комплектація котельних

Димососи

Димососи

Важливе місце серед опалювального обладнання займають димососи. За своїм принципом дії вони являють собою вентилятори, метою яких є витягування диму з опалювальної системи в тих випадках, коли природним шляхом зробити це важко або неможливо. Таке обладнання застосовують для видалення продуктів згоряння з топок котлів. Також димососи встановлюють для виключення задимленості і для зниження перетину димовиводящіх труб.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Системи очищення димових газів

Системи очищення димових газів

Щоб уникнути забруднення навколишнього середовища до промисловим підприємствам і котельним пред’являються вимоги по установці спеціальних димоочістних систем. Установка такого обладнання не допускає попадання в повітря продуктів згоряння, пилу, золи і твердих частинок. Сучасні системи очищення продуктів згоряння достатні складні та ефективні прилади.
Сьогодні найбільшого поширення отримали очисні системи, що працюють за принципом сухого і мокрого уловлювання золи. Принцип дії таких апаратів заснований на відцентровій силі, використанні сил інерції або різниці зарядів частинок.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Акумуляційні ємності

Акумуляційні ємності

Сьогодні сучасне опалювальне обладнання відрізняється точністю і економічністю. Для того щоб зробити роботу вашого котла ще більш ефективною виробники пропонують установку додаткового обладнання для котлів, одними з яких є акумуляторні ємності.
Акумуляторні ємності використовують для накопичення енергії виробленої теплоносієм, а за тим її використання в різних цілях. Також такі ємності дозволяють запобігти утворенню конденсату в котлі, при відключенні електроенергії акумулююча ємність згладжує скачки потужності і виключає можливість перегріву котла.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Димові труби

Димові труби

Димохід є важливою частиною системи опалення побутового та промислового комплексу. Їх мета є висновок диму і продуктів згоряння палива назовні. Димові труби бувають різних модифікацій в залежності від особливостей опалювальної системи і опалювальних приладів: камінів, печей, котлів і т.д.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 

 


 

Котельня являє собою складну систему. Комплектація котелень крім котла на твердому паливі або газового теплогенератора також складається з додаткового оснащення. Його завдання – забезпечення оптимальних умов для роботи і підвищення її ефективності, профілактика задимленості і видалення продуктів згоряння палива.

Циклон

Газ який виділяється в процесі горіння вміщує велику кількість найдрібніших частинок, які осідають на стінках димоходу, через що виникає ризик займань. Для видалення пилу застосовується відцентровий пиловловлювач – прилад, що працює за принципом інерційного очищення. Після проходження через такий апарат:

 • газ очищається від суспензій і домішок;
 • пил надходить у спеціальний бункер;
 • продуктивність системи збільшується.

Димосос для котелень

Димотяги за аналогією з вищеописаним пристроєм працюють за допомогою відцентрової сили і виконують функцію вентилятора-витяжки. Димосос для котелень:

 • виводить з топки твердопаливного котла неагресивні димові гази;
 • залежно від моделі комплектується системою золоулавліванія;
 • виключає проникнення диму в приміщення котельні.

Димові труби

Комплектація котельних агрегатів на твердому паливі в обов’язковому порядку передбачає монтаж труб для виведення залишкових продуктів згоряння в атмосферу.

Димові труби повинні:

 • витримувати високі температури;
 • перешкоджати появі конденсату;
 • проявляти стійкість до корозії.

Для цих цілей їх виготовляють з нержавіючої сталі і поміщають в оцинкований утеплений корпус.

Акумулятор тепла

Нормальний режим роботи твердопаливного котла можливий за наявності спеціальної буферної ємності з аккумулирующими властивостями. Акумулятор тепла для котельних:

 • концентрує і рівномірно розподіляє тепло;
 • захищає котли від конденсату, перегріву і перепадів напруги.

Також акумулятор тепла виконує функцію гидрокомпенсатора тиску.

Сфера діяльності компанії «Альянс Енергія» – продаж промислових димоуловітелей та іншого допоміжного обладнання, комплектація промислових котлів та їх побутових аналогів. Силами наших фахівців комплектація котельних в Києві, Харкові, Чернігові, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Львові буде виконана з дотриманням всіх норм і вимог. Замовляйте продукцію та послуги на сайті через форму зворотного зв’язку.