(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Газові котли

Промислові газові котли

Газові котли SAAB Газові котли STAB Газові котли SAB
Газові котли SAAB Газові котли STAB Газові котли SAB

Компанія ТОВ «Альянс-Енергія» пропонує сучасні промислові газові котли за прийнятною для кожного клієнта вартості в промислові котельні.

Монтаж системи обладнання котлів вимагає професійного підходу зі знанням всіх будівельних правил і норм. Котельня – це технічно організована, складна система подачі тепла, гарячої пари і підігрітої води на заявлений об’єкт.

Найменший відступ від вимог до таких споруд призводить до неправильного функціонування всієї системи і може призвести до аварійних, надзвичайно небезпечних ситуацій. Тому розробляти проект, проводити збірку, монтаж та технічного обслуговування таких установок, повинні виключно профільні, дипломовані фахівці, що мають великий досвід та необхідне технічне оснащеніе. В основному, стандартні котельні, що працюють на природному газі, мають наступну комплектацію:

 • Котел (або декілька)
 • пальник
 • автоматика
 • Насоси
 • Запірно-регулююча арматура

У залежності від призначення, розмірів опалювальних об’єктів і засобів, що виділяються на розробку котелень, комплектація може змінюватись, доповнюючись новими, функціональними елементами.

Компанія ТОВ «Альянс-Енергія» пропонує якісні сучасні газові промислові котли. Таке обладнання є оптимальним варіантом, тому що в комплексі клієнт суттєво економить свій бюджет та часові витрати. Заходи, пов’язані з розробкою котельні, включають наступні етапи:

 1. Проектно-вишукувальні заходи. На цьому етапі здійснюється виїзд безпосередньо на об’єкт кваліфікованого інженера з метою дослідження приміщення, в якому розміщуватиметься сама котельня установка і визначенням розмірів опалювальної площі.
 2. Розробка робочого проекту. Згідно зібраним даними розробляються оптимально вигідні проектні рішення і кошторисна документація, що узгоджуються з замовником на всій стадії проектування. При підтвердженні ескізів і розрахунків, проект узгоджується у всіх інстанціях, виходять необхідні дозволи.
 3. Поставка певного обладнання і матеріалів. На даному етапі збираються модулі котельної установки згідно ескізами проекту. Закуповуються необхідні витратні матеріали згідно складеної кошторисної документації та відомості ресурсів.
 4. Монтажні роботи. Комплекс заходів по встановленню обладнання.
 5. Пуско-налагоджувальний комплекс робіт. На цьому етапі проводиться пробний запуск системи та її тестування. Попередній пуск дозволяє виявити помилки або недоліки в проектуванні або монтажі. Зазвичай, якщо клієнт скористався послугами компанії «Альянс-Енергія», то ніяких неприємних сюрпризів не відбувається.
 6. Здача установки клієнту в експлуатацію. На цьому заключному етапі відбувається підписання актів виконаних настановних, а також тестуючих робіт. Всі документи на обладнання, сертифікати та копії накладних, передаються замовнику. Користуватися такою опалювальної та нагрівальної системою, розроблені компанією ТОВ «Альянс-Енергія», Ви будете протягом довгих років, користуючись справної і економічною установкою.

Зателефонуйте нам вже сьогодні, щоб оформити замовлення на автономне, яке не залежить ні від кого, крім Вас, опалення! Котли газові промислові – енергетична безпека підприємства.

Дивитись іншу котельну продукцію:

 

Промислові твердопаливні котли Побутові твердопаливні котли Модульні котельні

Промислові твердопаливні котли

Побутові твердопаливні котли

Модульні котельні