(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Твердопаливний котел для дому

Акція по побутовим котлам KOTLANT типу КГ від 10 до 50 кВт – доставка безкоштовно, оплата при отриманні! *

Твердопаливний котел KOTLANT серії «КГ» від 10 до 50 кВт

Котел на твердому паливі KOTLANT

Твердопаливний котел KOTLANT КГ 10-15 кВт обладнаний мікропроцесорним управлінням параметрами роботи. Основними видами палива для них є дерево, деревні відходи, вугілля, брикети, солома, щепа. Завантаження палива здійснюється раз на добу. Паливо спалюється «верхнім» методом горіння. Базову комплектацію можна розширити механічним регулятором тяги. Котел твердотопливний серії КГ потужністю 10 – 15 кВт зручний та простий в експлуатації при опаленні житлових, промислових і громадських приміщень.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha


 

Котел на твердому паливі KOTLANT серії «КГ» від 18 до 50 кВт

Котел на твердому паливі KOTLANT

Твердопаливний котел KOTLANT серії КГ 16-50 кВт обладнані мікропроцесором для управління параметрами роботи. Основними видами палива для них є дерево, вугілля, торф, брикети, солома, щепа. Завантаження палива здійснюється раз на добу. Паливо спалюється «верхнім» методом горіння. Базову комплектацію можна розширити механічним регулятором тяги, електронної автоматикою і нагнітає вентилятором. Завдяки вентилятору і збільшеним розмірам камери згоряння збільшується тривалість процесу згоряння. Котли серії КГ потужністю 18 – 50 кВт зручні і прості в експлуатації при опаленні котеджів або невеликих промислових і громадських приміщень.

Дивитися детальніше

Замовити

Обратная связь

Ваше имя

Обратный e-mail

Телефон

Сообщение

Код на картинке
captcha

 


 

Дивитись іншу продукцію:

 

Бытовые котлы Бытовые котлы Бытовые котлы Бытовые котлы
Твердотопаливні котли KOTLANT серії «КВ» від 65 кВт до 500 кВт Твердотопаливні котли ARS від 99 до 1000 кВт Твердотопаливні котли ARS…ВМ від 99 до 1200 кВт Твердотопаливні котли ARS…LM від 48 до 1980 кВт

 

Бытовые котлы
Модульні котельні

 

Новітній твердопаливний котел

Новітній твердопаливний котел, оснащенний мікропроцесорним управлінням параметрів. Основними видами палива для него є дерево, вугілля, торф, брикети, солома, щепа. Завдяки вентилятору та збільшеним розмірам камери згоряння збільшується тривалість процесу згоряння, що дає можливість здійснювати завантаження палива лише раз на добу. Завдяки спалюванню палива «верхнім» методом горіння зменшується рівень забруднення навколишнього середовища. Цей твердопаливний котел який працює на твердому паливі, зручний та простий в експлуатації, при опаленні житлових, промислових та громадських приміщень.

Власники приватних будівель самостійно регулюють період опалювального сезону, і вже з початком перших осінніх холодів запускають побутові котли для повноцінного обігріву житла. Твердопаливні котли тривалого горіння відмінно підійдуть для заміських котеджів і дачних будиночків, оскільки розраховані на автономне використання без необхідності підключення електрики. В якості палива застосовуються всі види твердих енергоносіїв – вугілля, деревина, торф, тирса, тріска, солома, спеціальні брикети та гранули.

На сайті Ви можете купити котел на твердому паливі, ціна якого залежить від моделі і його потужності.

Твердопаливний котел для опалення будинку на дровах

Твердопаливний котел для опалення будинку на дровах, підходять для заміських дач, для лазні. Такий агрегат, виконаний в естетично прийнятному варіанті, прекрасно буде опалювати Ваш будинок, а також виробничу територію. Його економічність швидко окупить вкладені кошти. Коефіцієнт корисної дії досить високий, щоб забезпечити габаритні приміщення оптимальною температурою в холодну пору року. Розраховані на гаряче водопостачання, котли на дровах, заощадять електроенергію або природний газ. Автономність роботи надає можливість самостійно регулювати включення та відключення подачі тепла у Вашому будинку.

Як працює побутовий котел твердопаливний?

На нашому сайті є можливість вибрати та купити твердопаливний котел для опалення – в класичному виконанні або піролізні.

Стандартне обладнання бюджетного рівня, наприклад найпростіший котел твердопаливний, влаштований і функціонує наступним чином:

  • Дрова завантажуються у фронтальну або бічну топку
  • У процесі згоряння нагрівається теплообмінник
  • Вода надходить у систему природної циркуляції
  • Зола накопичується в спеціальному зольнику
  • Механічний термостат регулює температурний режим

Піролізні котли для дому відрізняються більшою ефективністю, оскільки процес згоряння в них має свої особливості:

  • у верхній топці горять дрова з утворенням піролізного газу;
  • газ надходить у нижню топку і горить при високій температурі;
  • виробляється високий ККД і мінімум твердих відходів;
  • потужність регулюється плавно без зниження продуктивності;
  • опалювальні котли на твердому паливі не вимагають частої дозавантаження.

Побутові твердопаливні котли: додаткові можливості

Якщо одноконтурні прилади припускають тільки режим опалення, двоконтурні побутові котли використовується для опалення та водопостачання, тобто такий котел на твердому паливі дозволяє назавжди вирішити питання підігріву води для побутових потреб. Добре зарекомендувало себе опалення та підігрів води котлом на брикетах. У багатьох регіонах, де відсутня можливість проведення магістрального газу, і спостерігаються часті перебої з електрикою, така система стала єдино правильним вибором і з точки зору ефективності, і в плані економії.

Купити котел твердопаливний з доставкою по Україні

Альянс-Енергія спеціалізується на реалізації систем опалення, а також аксесуарах для опалення. У нас Ви можете придбати димососи, димові труби, системи очистки продуктів горіння і т.д. Ми пропонуємо надійне опалювальне обладнання, яке розраховане на використання вугілля, дров, брикетів, соломи, торфу і т.д.

Наші опалювальні котли прості в управлінні та обслуговуванні, оснащені обладнанням для очищення продуктів горіння.

Компанія «Альянс Енергія» пропонує купити котел твердопаливний який працює на твердому паливі (Україна) з доставкою по в такі міста як: Київ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів та інші. Досить скористатися формою зворотного зв’язку, вказати свої контакти і модель котла, і наш менеджер з Вами зв’яжеться найближчим часом.

Умови акции запитуйте у менеджера*