(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     
Котельне обладнання №① > Опалювальне обладнання та аксесуари для котлів

Опалювальне обладнання та аксесуари для котлів

Правильна організація опалення – це раціональна витрата палива, ефективне тепловиділення, повноцінний вивід продуктів горіння з системи та високий рівень пожежної безпеки. Значиму роль у цьому питанні відіграє обладнання, за допомогою якого оснащуються побутові та промислові об’єкти.

Наша компанія пропонує купити опалювальне обладнання різних модифікацій таких як, твердопаливний котел або його газовий аналог, а також аксесуари для комплектації котелень будь-якого типу – для обслуговування житлових будинків, адміністративних приміщень та виробничих підприємств.

Твердопаливні котли

Котли на твердому паливі розраховані на використання дров, вугілля, торфу, брикетів, гранул та соломи. Сучасні побутові та промислові твердопаливні котли:

  • мають різні режими роботи, оснащені мікропроцесорним управлінням і датчиками температури;
  • здатні підтримувати горіння з максимальним ККД навіть у процесі тління за рахунок особливого пристрою камери згоряння;
  • економно витрачають паливо і дозволяють завантажувати його до одного разу на добу;
  • є повністю автономними, що відкриває можливість їх установки у важкодоступних та віддалених місцях;
  • значно знижують шкідливі викиди в атмосферу.

Компанія «Альянс Енергія» реалізує опалювальне обладнання різних модифікацій від відомих виробників.

Побутові та промислові твердопаливні котли ARS і Kotlant потужністю від 10 до 2000 кВт. Наша продукція дозволить вирішити проблему опалення та заощадити кошти на оплату енергоносіїв.

Газові котли

Газове котли та опалювальне обладнання працююче на газу рятує від безлічі турбот, пов’язаних із зберіганням дров, вугілля та іншого твердого палива. Горіння газу не супроводжується утворенням кіптяви і диму. Виробники випускають котли різної потужності, вибір якої визначається площею опалювальних приміщень. Потужність можна визначити за кількістю рівнів, тому розрізняють котли:

  • одноступінчасті;
  • двоступеневі;
  • модуляційні

Наші фахівці допоможуть правильно вибрати газове обладнання за параметрами потужності, способу установки, кількості контурів і матеріалом теплообмінника. З нами ваш вибір буде правильним!

Аксесуари для систем опалення

Твердопаливні котли потребують використання додаткового оснащення. Димотяги функціонують як витяжок – видаляють з опалювальних приладів продукти згоряння і уловлюють золу. Якщо в котельній відсутня повноцінна вентиляція, навіть невеликий побутової твердопаливний котел повинен бути доукомплектованим таким пристроєм.

Димові труби, призначені для виведення продуктів згоряння твердого палива, виконуються з урахуванням впливу високих температур, захищені від утворення конденсату і появи корозії.

Як замовити опалювальне обладнання з доставкою?

Котли різних модифікацій, опалювальне обладнання, системи очищення димових газів, акумуляційні ємності та багато іншого ви можете замовити на сайті з доставкою в такі міста як Київ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів. Ціни на обладнання завжди були і будуть найдоступнішими в Україні. Досить скористатися формою зворотного зв’язку вказати модель котла та контакти і наш менеджер сам зв’яжеться з вами найближчим часом. Дізнатися додаткову інформацію про опалювальному обладнанні ви можете зателефонувати нам по телефону в розділі контакти.