Як вибрати котел на твердому паливі?

Сьогодні на ринку представлений великий вибір твердопаливних котлів, які відрізняються своїми характеристиками, розмірами і ціною, вартість обладнання також залежить від фірми виробника. Давайте спробуємо розібратися, який же котел слід вибирати і на що звертати увагу при його покупці. Як багатьом вже відомо, не завжди дороге обладнання виправдовує свою ціну, але і купувати щось дуже дешеве, що тут же вийде з ладу не варто.

Як завжди золота середина знаходиться на перетині оптимальної якості і доступної вартості. Всі покупці, як правило, намагаються придбати котел найбільш ефективний і прийнятний за вартістю. У гонитві задовольнити попит виробники котельного обладнання намагаються збільшити час горіння палива, підвищить ККД та інші важливі показники. Але зазначені в описі обладнання характеристики далеко не завжди відповідають отриманим результатам на практиці. В даному випадку виробник може завжди знайти причину в неякісному паливі, тепловтратах приміщення і т.д. Тому нашим клієнтам при виборі котлів ми завжди рекомендуємо, насамперед, звертати увагу на такий показник як потужність котла в разі різкої потреби тепла. Тобто, у випадку якщо ви приїхали в будинок і вам терміново потрібно нагріти приміщення до певної температури, яка кількість палива вам необхідно буде затратити для цього. Так-як усім відомо, що для підтримки тепла в будинку потрібно значно менше енергії. Ще одним важливим моментом при виборі котла, є наявність всіх необхідних патентів і сертифікатів, що гарантують безпеку його використання.

Отже, як вибрати твердопаливний котел?

Насамперед, визначимося з вашими потребами і вимогами до устаткування, для цього дайте відповідь на наступні питання:

  • З якою частотою ви будете мати можливість перезавантажувати його. Виходячи з цього, слід віддавати перевагу простому або котлу тривалого згоряння.
  • Яка кількість місця у вашому будинку ви готові надати під котел. Маючи ці данні, ви зможете підібрати для себе оптимальний тип котла: піролізний, котел прямого горіння або тривалого горіння.
  • Фінансова сторона питання є найважливішою. Сьогодні на ринку представлені моделі котлів володіють оптимальними технічними характеристиками і доступною вартістю.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, слід ще раз зазначити, що при підборі котла необхідно враховувати щоб він перекривав потребу системи опалення в теплі на 20 – 30%, також необхідно знати все про процес обслуговування устаткування і його експлуатації.

Альянс-Енергія – інтернет-магазин котельного обладнання

На сторінках нашого сайту a-energy.net.ua ви завжди зможете знайти сучасні моделі котлів за доступними цінами. Детальна характеристика обладнання та безкоштовна консультація наших менеджерів допоможуть вам зробити правильний вибір на користь якісного та ефективного котла для вашого будинку. Зручний пошук по каталогу сайту, різні варіанти оплати товару, роблять придбання обладнання через наш ресурс швидким і зручним. Доставка замовлень здійснюється по містах України: Київ, Одесу, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів і т.д.