Як розрахувати час горіння твердопаливного котла?

Купуючи твердопаливний котел, перш за все, потрібно звернути увагу на такий показник, як швидкість згоряння палива. Від нього залежатиме економічність використання опалювального обладнання та його ефективність. Звичайно, в описі опалювального приладу виробник завжди вказує інформацію про час згоряння палива, але даний показник не варто сприймати як абсолютний, це скоріше всього приблизний орієнтир. Чому так складно обчислити точну швидкість згоряння палива, розглянемо далі. Для того щоб обчислити швидкість горіння твердопаливного котла фахівцям необхідні наступні дані:

  • Кількість калорійність використовуваного палива;
  • Тепловтрати будівлі.

Отримати точні дані по нижчеперелічених позиціях досить непросто. Щоб визначити величину теплопетері будівлі необхідно проводити його аудит, враховувати будівельні матеріали, вік будівлі, наявність ізоляції, якість вікон і т.д. Калорійність палива також може значно відрізняться в залежності від використовуваних порід дерева, його вологості і т.д. Єдиним більш-менш точним методом обчислення даного показника може стати облік показань теплового лічильника і наявність енергетичного паспорта будинку.

Як можна збільшити тривалість горіння твердопаливного палива

Для цього, слід враховувати, то який вид палива ви обираєте для опалення приміщення. Так для деревини або брикету швидкість згоряння буде значно перевищувати в порівнянні з вугіллям, калорійність якого в кілька разів вище. Не варто думати, що вибравши котел з великою топкою, ви продовжите час згоряння палива. Так, час його згоряння збільшиться, за рахунок наявності більшої маси ресурсу, але більшу кількість тепла буде йти в димохід. Ви також можете зіткнутися з такими проблемами як перегрів системи і включення групи безпеки. При виборі твердопаливного котла ми рекомендуємо звертати увагу на показники ККД, що забезпечить більшу ефективність при меншій витраті палива.

Альянс-Енергія – безкоштовні консультації при виборі опалювального обладнання

Компанія Альянс-Енергія реалізує на ринку України опалювальне обладнання та комплектуючі до нього. На нашому сайті a-energy.net.ua ви можете ознайомитися з великим асортиментом товару, а також отримати кваліфіковану допомогу наших консультантів по вибору котлів різних видів. Замовлення і доставка обладнання здійснюється по всій території України: Київ, Одесу, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів і т.д.