Тенденції і перспективи розвитку ринку опалювального обладнання в Україні

У 2014 році у зв’язку зі значним подорожчанням традиційних джерел енергії, таких як газ і електрика, велика частина населення стала замислюватися над пошуком альтернативних джерел тепла для свого будинку. Тому не дивно, що за останній рік значно зріс попит на твердопаливні котли, різного роду печі і сонячні батареї.

Незважаючи на значні економічні труднощі, які переживає в даний період як вся країна, так і кожен її громадянин, значне подорожчання такого джерела енергії як газ має позитивні тенденції:

Відмовляючись від такого дорогого ресурсу, як газ, населення переходить на більш доступні за ціною альтернативні джерела: вугілля, деревина, торф і т.д., тим самим знижуючи залежність країни від зовнішніх поставок газу.

На даний момент на ринку представлені твердопаливні котли як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва, які нічим не поступаються за якістю першим. Обираючи продукцію українського виробництва, населення стимулює економіку країни і підтримує свого виробника.

За даними вітчизняних виробників котельного обладнання, тільки за 2014 рік населенням було придбано близько 320 000 опалювальних котлів. За всіма прогнозами, ця тенденція збережеться і в 2015 році. Причому найбільшим попитом будуть користуватися саме твердопаливні котли, як надійне, економне і просте в обслуговуванні опалювальне обладнання.