Особливості опалення твердопаливним котлом

Твердопаливні котли тривалого горіння сьогодні набувають все більшої популярності. Це пов’язано з тим, що такі види палива як дрова, торф і відходи деревообробки стали більш доступними в порівнянні з більш традиційними ресурсами як газ і вугілля. Побутові твердопаливні котли на практиці виявилися більш ефективними і економними для обігріву приміщення та підігріву води. Така автономна система обігріву приватного будинку робить свого володаря незалежним від подачі газу або електроенергії і дозволяє самостійно контролювати процес опалення приміщень.

Конструкція і принцип роботи твердопаливного котла

Сучасні опалювальні котли, що працюють на твердому паливі, мало чим відрізняються від своїх попередників. Основними конструкціями залишаються топка, де безпосередньо згорає паливо і теплообмінник, за допомогою якого йде розподіл тепла по всій системі опалення.Тим не менш, сучасний побутовий твердопаливний котел відрізняється від своїх попередників більш міцними та зносостійкими матеріалами, можливістю використання різних видів палива та способів його згоряння. Значне відмінність полягає в наявності систем управління і контролю процесом згоряння. Що забезпечує велику безпеку і економічність використання палива. Вибираючи твердопаливний котел, слід приділити особливу увагу його характеристикам, а саме.

По виду використовуваного палива котли діляться на:

  • Дров’яні, вугільні;
  • Працюючі на торф’яних брикетах і пеллетах;
  • Комбіновані, здатні використовувати інші види палива;

За технологією спалювання палива котли діляться на:

  • Колосникові – тепло в приміщенні підтримується за рахунок нагріву ємності з водою за допомогою згоряння палива;
  • Піролізні – виділяється від повільного згоряння палива піролізний газ змішується з повітрям і при згорянні виділяє ще більше енергії, ніж при звичайному згорянні дров.
  • Котли тривалого згоряння – за рахунок особливої технології згоряння кожного шару палива, одна закладка дров здатна горіти протягом 24 годин.

Популярність і високий попит на твердопаливні котли забезпечує їх висока ефективність і зносостійкість, простота використання, безпека і економічність. Такі котли прийнято встановлювати в приватних будинках, дачах, а також у виробничих будівлях.

Альянс-Енергія пропонує купити твердопаливний котел

Компанія Альянс-Енергія займається реалізацією надійних та доступних за вартістю твердопаливних котлів різних видів. У каталозі нашого сайту a-energy.net.ua ви знайдете великий вибір обладнання для опалення, а також комплектуючих до них. Детальні технічні характеристики приладів та кваліфіковані консультації менеджерів ресурсу допоможуть вам зробити вибір на користь найбільш ефективного обладнання для опалення. Працювати з нами вигідно і зручно. Доставка замовлень і установка обладнання проводиться в Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Чернігові і т.д.