Публікації

Що необхідно знати, купуючи твердопаливні котли?

2016-10-31

Багато споживачів, купуючи твердопаливні котли, думають, що головне тут мати гроші. Ми вас розчаруємо. Мати гроші – це не головне. Головне мати щастя купити такий твердопаливний котел, який дійсно буде економити ваші гроші, і вас не розчарує. А друге і головне – це монтаж твердопаливних котлів. Навіть якщо ви купите найкращий у світі твердопаливний котел, але якщо його неправильно вам підключать, то він буде працювати як найгірший. І на оборот – один з найкращих твердопаливних котлів, але правильно змонтований, може змагатися по тривалості горіння на одному завантаженні з вельми гідними брендами і фірмами-виробниками.

(далі…)

Як організувати систему опалення в приватному будинку. Обладнання котельні

Організація опалення в приватному будинку – досить складний процес, адже потрібно не тільки вибрати і купити котел, батареї і розвести по дому труби, але і грамотно підключити обладнання та провести пуско-налагоджувальні роботи. Проте надмірно ускладнювати проведення опалення в будинок теж ні до чого. Давайте все ж розберемося разом наскільки складно або просто влаштувати опалення в приватному будинку і обладнати котельню.

(далі…)

Як обрати котел для опалення

2016-10-24

Коли в будинку тепло, стає затишно на душі і комфортно в приміщенні. У заміських будинках проводять систему водяного опалення, центром якої служить котел для опалення. Але вибрати необхідну модель завжди важко, так як ринок пропонує великий асортимент такої продукції, розібратися в якому в деяких випадках нелегко. Якщо господар будинку помилиться при виборі цього складного в експлуатації і обслуговуванні обладнання, це може йому вийти дорого по вартості і можливими проблемами в обслуговуванні всієї опалювальної системи.

(далі…)

Твердопаливні котли тривалого горіння

Твердопаливний котел тривалого горіння вигідно відрізняється можливістю функціонувати тривалий час на одному завантаженні. В якості сировини можуть використовуватися:

(далі…)

Піролізні котли

Піролізні котли – є унікальним винаходом людства. Твердопаливні піролізні котли, кажучи простою людською мовою, добувають з дерева газ. Це відбувається при високих температурах горіння і відсутності кисню. Хочеться відмітити те, що людині, що використовує піролізний котел, не обов’язково розуміти, як відбувається піроліз. Завдяки особливій конструкції твердопаливного піролізного котла, цей процес відбувається сам по собі. Цей тип котлів є самим легким в експлуатації, простий в управлінні і надійний.

(далі…)

Як розрахувати розтрати на роботу опалювальної системи

2016-10-20

Вибирати систему опалення варто з усією серйозністю. Тут головними чинниками залишаються, насамперед, економічність і зручність, а не підвищений ККД або екологічність. Електрика – зручний варіант, але ніяк не економічний. Дров’яна піч відрізняється економічністю, але не зручністю. Поєднуються ці два параметри тільки в газових котлах, які на даний момент є лідером серед опалювальних приладів.

(далі…)

Труби для опалення

На відміну від недавнього минулого, сьогодні вибір труб для опалення надзвичайно широкий. Ринок пропонує найрізноманітніші труби для опалення, виготовлені зі стандартної або нержавіючої сталі, а також мідні, пластикові та металопластикові. І тут необхідно уважно вивчити властивості матеріалу, що використовується для виготовлення труби, тому що саме від нього залежить термін служби, нюанси монтажу і, звичайно, ціна. Наші спеціалісти допоможуть Вам зробити правильний вибір.

(далі…)

Особливості промислових твердотопаливних котлів

2016-10-18

Промислові твердопаливні котли – вид теплового обладнання, призначеного для обігріву великих промислових приміщень або великої кількості дрібних об’єктів. Найчастіше це котли тривалого горіння для безперервного обігріву приміщень.

(далі…)

Котел твердопаливний – як не помилитися при його купівлі

Зараз безліч людей купують котел твердопаливний. Цей продукт став дуже популярним і затребуваним, у зв’язку з подорожчанням ціни на газ. Все більше людей планують його придбати, практично не відаючи, на скільки підводних каменів вони можуть натрапити при цьому. Для того, щоб цього не сталося з вами, ми спробуємо допомогти вам обійти всілякі рифи помилок. І так почнемо з того, що ринок твердопаливних котлів переповнений безліччю фірм-виробників з різних країн, якісним товаром і не дуже.

(далі…)

Як вибрати промислові твердопаливні котли

2016-09-26

Тепло в будинку грає дуже велику роль, це основа затишку і комфорту, а також запорука здоров’я для всієї родини. Але в часи нестабільної економічної ситуації і постійного зростання розцінок за тарифами, для багатьох тепло стає дорогим задоволенням.

(далі…)