Котли на тверде паливо. Твердопаливні котли, ціни, купити в Альянс-Энергия
(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Котли і котельне обладнання компанії Альянс-Енергія

 Главная 

Главная

Главная Главная
Побутові котли на тверде паливо KOTLANT серії «КГ»
від 10 кВт до 50 кВт
Промислові твердопаливні
котли ARS
від 99 до 2000 кВт
Промислові твердопаливні
котли на дровах KOTLANT серії «КВ»
від 65 кВт до 500 кВт
Промислові газові
котли

 

Главная

Главная Главная Главная
Твердопаливні блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт Котельні на платформі
від 100 кВт до 10 МВт
Газові блочно-модульні котельні
від 100 кВт до 10 Мвт
Комплектація
котельних

 

Tвердопаливний котел

Промислові котли

Котел на газу

 

Українська компанія ТОВ «Альянс-Енергія» пропонує опалювальні котли на дрова абсолютно всіх модифікацій за прийнятними для кожного нашого клієнта цінами.

Багато років займаючись постачанням та встановленням котелень, фахівці нашої компанії допомагають замовникам визначитися з вибором оптимально відповідного опалювального обладнання, завжди враховуючи побажання клієнта і мінімізуючи його фінансові витрати. Якщо Ви звернетеся до нас за консультацією або купівлею такої установки, як котел або котельня, то отримаєте не тільки вичерпну і доступну інформацію, але і якісне обладнання. Всі опалювальні котли на дрова, представлені широким асортиментом нашої організації, мають сертифікати, що гарантують відповідність міжнародним стандартам і довгий термін експлуатації. Безаварійність і безпеку роботи котельних установок забезпечується професійним монтажем, проведеним досвідченими майстрами.
Залежно від вибору виду палива, на яке Ви розраховуєте, ми можемо запропонувати твердопаливний котел, газовий, або готову сертифіковану котельню. Також бувають комбіновані агрегати, що відрізняються своєю універсальністю. Така установка може працювати на будь-якому виді палива, перемикаючись при необхідності на альтернативне. Основним значимим елементом при виборі котельні є її потужність. Такий показник залежить від площі опалювального об’єкта. Діапазон величин потужності варіюється, а найменший показник становить 10 кВт. Розрахувати правильну потужність – значить забезпечити надійне опалення. Помилка при розрахунку призводить іноді до повної заміни встановленої системи.

Далі слід визначитися, в якій частині будинку або виробничої площі буде встановлена котельня. Залежно від виділеної площадки, можна придбати окремо стоїть, настінний, підлоговий або вбудований котел. Сучасні розробники таких агрегатів слідують технологічним новинкам. Тому естетичні дані інноваційних установок можуть бути цілком привабливими, а в деяких випадках навіть доповнювати існуючий інтер’єр.

Кожен тип котельні має гідності, а також деякі недоліки. Тому, купуючи будь-якого типу котел, обов’язково слід проконсультуватися про властивих йому характеристиках. Досвідчений фахівець не тільки опише всі плюси обираного агрегату, але і розповість про мінуси опалення дровами, вугіллям чи газом.

Компанія ТОВ «Альянс-Енергія» реалізує якісні котельні та котли відомих виробників за найбільш розумними в регіоні цінами. Ми здійснюємо доставку по всіх містах України. Замовити вибраний котел Ви можете за представленими на веб-сайті телефонними номерами. Також існує зручна система on-line оформлення. Умови оплати обговорюються з нашим менеджером. При цьому враховуються індивідуальні можливості клієнта. Подзвонити нам Ви можете прямо зараз і задати виниклі питання. А доставимо вибране Вами обладнання ми за вказаною клієнтом адресою акуратно і оперативно.

     

Доставка и продажа оборудования – Украина - Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Львов, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Винница, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Хмельницкий, Сумы, Житомир, Горловка, Ровно, Кировоград, Днепродзержинск, Черновцы, Кременчуг, Ивано-Франковск, Тернополь, Белая Церковь, Луцк, Краматорск, Мелитополь, Ужгород
Designed and developed by design.cn.ua
© 2010-2015 Альянс-энергия.. All rights reserved.
Дивітся за Нами!