(098) 746-83-97, (0462) 65-19-24, a-energy@ukr.net
     

Котли та котельне обладнання компанії Альянс-Енергія

Побутові котли на тверде паливо KOTLANT серії «КГ» від 10 кВт до 50 кВт

Промислові твердопаливні котли ARS від 99 до 2000 кВт

Промислові твердопаливний котел на дровах KOTLANT серії «КВ» від 65 кВт до 500 кВт Промислові газові котли
Побутові котли на тверде паливо KOTLANT серії «КГ»
від 10 кВт до 50 кВт
Промислові твердопаливні
котли ARS
від 99 до 2000 кВт
Промислові твердопаливний
котел на дровах KOTLANT серії «КВ»
від 65 кВт до 500 кВт
Промислові газові
котли

 

Твердопаливні блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт

Котельні на платформі від 100 кВт до 10 МВт Газові блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 Мвт Комплектація котельних
Твердопаливні блочно-модульні котельні від 100 кВт до 10 МВт Котельні на платформі
від 100 кВт до 10 МВт
Газові блочно-модульні котельні
від 100 кВт до 10 Мвт
Комплектація
котельних

 

Котли та котельне обладнання компанії Альянс-Енергія

Українська компанія ТОВ «Альянс-Енергія» пропонує опалювальні котли абсолютно всіх модифікацій за прийнятними цінами для кожного нашого клієнта.

Багато років займаючись постачанням та встановленням котельнь, фахівці нашої компанії допомагають замовникам визначитися з вибором оптимального підходящого опалювального обладнання, завжди враховуючи побажання клієнта та мінімізуючи його фінансові витрати. На сьогоднішній день найбільш якісними є такі виробники котельного обладнання як KOTLANT та ARS.

Типи котлів, пропонованих ТОВ «Альянс-Енергія»

  • побутові;
  • промислові;
  • піролізні;
  • на дровах;
  • на пеллетах (пелетні);
  • на вугіллі;
  • на тирсі.

Всі опалювальні котли та котельне обладнання яке представлене широким асортиментом нашої організації, мають сертифікати, що гарантують відповідність міжнародним стандартам та довгий термін експлуатації. Безаварійність та безпека роботи котельних установок забезпечується професійним монтажем який виконуються досвідченими майстрами.

А також, допоміжне обладнання котельні, можна знайти у нас в розділі комплектація котельних.

Як обрати й купити котел опалення?

Паливо для котлів. Залежно від вибору виду палива, на яке Ви розраховуєте, ми можемо запропонувати твердопаливний, газовий котел, або готову сертифіковану котельню. Також бувають комбіновані агрегати, що відрізняються своєю універсальністю. Така котельна установка може працювати на будь-якому виді палива, перемикаючись при необхідності на альтернативне. Купити котел на паливі від відомих виробників, Ви можете у нас на сайті.

Потужність котла. При виборі котельні, основним значимим елементом є її потужність. Такий показник залежить від площі опалювального об’єкта. Діапазон величин потужності варіюється, а найменший показник становить 10 кВт. Розрахувати правильну потужність – значить забезпечити надійне опалення. Помилка при розрахунку може призвести до повної заміни системи опалення.

Місце під установку. Далі слід визначитися, в якій частині будинку або виробничої зоні буде встановлена котельня. Залежно від виділеної зони, можна придбати окремо настінний, підлоговий або котел для вбудови. Сучасні розробники таких агрегатів слідують технологічним новинкам. Тому естетичні дані інноваційних установок можуть бути цілком привабливими, а в деяких випадках навіть доповнювати існуючий інтер’єр.

Види котельних установок

Кожен тип котельних установок має свої переваги, а також деякі недоліки. Тому, купуючи будь-якого типу котел, обов’язково слід проконсультуватися. Види котельних установок відрізняються безліччю характеристик і мають свої особливості конструкції, які потрібно враховувати при монтажі. У всіх цих деталях Ви не досить добре можете розбиратися. Досвідчений фахівець не тільки опише всі плюси обираного агрегату, але і розповість про мінуси.

Доставка котлів по всій Україні

Компанія ТОВ «Альянс-Енергія» реалізує якісні котли опалення відомих виробників за найбільш розумними в регіоні цінами, ми здійснюємо доставку по всіх містах.

Котли та промислове котельне обладнання, Україна оцінила вже давно. Якість та економія зараз грає важливу роль в будинках кожного українця. Для більшості людей опалювальні котли на твердому паливі є оптимальним рішенням й донині.

На твердопаливні котли, ціна залежить від моделі, потужності, та інших особливостей і характеристик обладнання. Дивіться опис і характеристики опалювальних котлів. Додаткову інформацію Ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів по телефону.

України, серед яких Київ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів. Замовити обраний котел Ви можете за представленими на веб-сайті a-energy.net.ua телефонних номерах. Також існує зручна система on-line оформлення. Умови оплати обмовляються з нашим менеджером. При цьому враховуються індивідуальні можливості клієнта.